Dans der levenden

Dans der levenden - Antoine Rault | Fthsonline.com

...obo. Zomer, 1918. In een militair ziekenhuis wordt een jongeman zonder geheugen wakker ... De dans der levenden - Antoine Rault - Frankrijk Boeken ... . Hij is alles verloren: zijn herinneri... De dans der levenden voert ons mee naar Weimar Duitsland, naar het verscheurde en verwoeste Europa van het interbellum. Het resulteert in een grandioze en waarheidsgetrouwe roman. Voor lezers van Pierre Lemaitre, Laurent Binet en Stefan Hertmans. ISBN: 9789401606530. Lees minder Lees meer. Meer informatie; ISBN: 9789401606530: Antoine Rault De dans der levenden Recensie Wa ... Antoine Rault De dans der levenden Recensie Waardering ... . Meer informatie; ISBN: 9789401606530: Antoine Rault De dans der levenden Recensie Waardering Antoine Rault De dans der levenden Recensie. Zomer 1918. In een militair ziekenhuis wordt hij wakker. Zonder geheugen, zonder idee waar hij is. Al snel dringt het tot hem door dat hij in een ziekenhuis terecht is gekomen. De geluiden, de geuren, de witte jassen. De dans der levenden. Grandioze literaire roman over het geheugen van goed en kwaad Europa 1918 is verscheurd na de allesverwoestende oorlog en diepgeworteld nationalisme. De ooit welbespraakte en cultureel ontwikkelde Charles Hirscheim verloor zijn geheugen op het slagveld en wordt speelbal van zowel de Franse als Duitse geheime diensten. De dans der levenden eindigt met een heel open einde dat de lezer met veel vragen d...

INFORMATIE

AUTEUR
Antoine Rault
DIMENSIE
8,79 MB
BESTANDSNAAM
Dans der levenden.pdf

OMSCHRIJVING

Zomer, 1918. In een militair ziekenhuis wordt een jongeman zonder geheugen wakker. Hij is alles verloren: zijn herinneringen, zijn naam, zijn afkomst en zelfs zijn identiteit. Hij praat even goed Frans als Duits. De Franse geheime dienst ziet in hem de ideale spion en geeft hem de naam van een overleden Duitser. Hij gaat op in zijn nieuwe rol en lijkt al snel niet meer te weten wat goed of kwaad is. Of speelt hij een virtuoos spel waarbij zelfs de lezer zich verbijsterd afvraagt wat feit is en wat fictie? De dans der levenden voert ons mee naar Weimar Duitsland, naar het verscheurde en verwoeste Europa van het interbellum. Het resulteert in een grandioze en waarheidsgetrouwe roman. Voor lezers van Pierre Lemaitre, Laurent Binet en Stefan Hertmans

Wil je het boek lezen?Dans der levenden in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Antoine Rault. Lezen Dans der levenden Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN