Jana Berzelius 5 - Alter ego

Jana Berzelius 5 - Alter ego - Emelie Schepp | Fthsonline.com

...dek de kracht van ademen €20.99. Rock Your Crystals €18 ... Alter ego - paperback - Emelie Schepp, Boek Alle boeken ... ... .5. Hoogsensitieve personen Alter Ego (Jana Berzelius #5) by. Emelie Schepp, Corry van Bree (Translator) 3.90 · Rating details · 517 ratings · 36 reviews Twee vrouwen worden vermoord gevonden, liggend in een riviertje. Van beiden zijn de benen aan elkaar genaaid. Wie wil hen laten lijken op zeemeerminnen en waarom? Jana Berzelius 5 - Alter ego €6.49. Jana Berzelius 3 - Post mortem €4.99. Jana Berzelius ... Alter ego eBook door Emelie Schepp - 9789026145650 ... ... .49. Jana Berzelius 3 - Post mortem €4.99. Jana Berzelius 4 - Postuum €9.99. Ik reis alleen €9.99. Lentevuur €6.49. De vrouw die terug moest €4.99. IJskoud €4.99. Munch & Kruger 3 - De jongen in de sneeuw €9.99. Robert Langdon 5 - Oorsprong Maar Simon weigert te praten. Iemand moet zijn vertrouwen winnen en de enige die dat kan, is de man die zich beweegt als een dreigende schaduw in het leven van Jana: Danilo Peña. Extra informatie: - Alter ego is het vijfde deel met officier van justitie Jana Berzelius als hoofdpersonage Jana Berzelius - Memento | Emelie Schepp. Zet op mijn lijst "Memento" van Emelie Schepp is een Scandinavische thriller voor de liefhebbers van Lars Kepler, Stieg Larsson en Jo Nesbø. Zomer 1986. ... "Post Mortem"," Postuum" en "Alter ego". Lees meer. Fnac: Deel 5, Alter ego, Emelie Schepp". Levering bij je thuis of in de winkel en -5% korting op alle boeken. Koop nieuw of tweedehands . Officier van justitie Jana Berzelius wordt op de zaak gezet en al snel blijkt dat zij er persoonlijk meer bij betrokken is dan haar lief is. ... Post mortem, Postuum en Alter ego. Meer boeken van deze auteur. Dit boek is onderdeel van de serie Jana Berzelius. Deel 1. Deel 1. Deel 2. Deel 2. Deel 3. Deel 3. Deel 3. Deel 4. Deel 5. Deel 5. Bekijk ... Berzelius, Jana (personage) Titel Alter ego Auteur Emelie Schepp 1979-Vertaler Corry Van Bree. Taal Nederlands Oorspr. taal Zweeds Oorspr. titel Broder Jakob. Uitgever Utrecht: De Fontein, 2019 334 p. ISBN 9789026145643 (paperback) Technische weergave ... Bestel Alter ego van Emelie Schepp. Gratis verzending vanaf €19,95 14 dagen bedenktijd ... Jana Berzelius Categorie Boeken Nederlandse boeken Thrillers & Spanning Thriller Thriller Leeftijd Volwassenen Verschijningsdatum 10/17/2019 Aantal pagina's 336 Formaat 215 x 140 x 27 mm. Twee vrouwen worden vermoord gevonden, liggend in een riviertje.Van beiden zijn de benen aan elkaar genaaid.Wie wil hen laten lijken op zeemeerminnen en waarom? Emelie Schepp - Alter Ego (2019) Twee vrouwen worden vermoord gevonden, liggend in een riviertje. Van beiden zijn de benen aan elkaar genaaid. Wie wil hen laten lijken op zeemeerminnen en waarom? Officier van justitie Jana Berzelius legt verband met de zaak Simon Norell, een jonge man die zijn familie heeft vermoord en sindsdien vastzit. 'Alter ego' is al de vijfde thriller van Emelie Schepp rond Jana Berzelius, officier van justitie in het Zweedse Norrköping. Kort na elkaar worden twee vrouwen vermoord teruggevonden in een rivier. Met daarbij een bevreemdend ritueel: hun benen zijn aan elkaar genaaid. Wanneer kort daarop een... Alter ego; Lees een stukje uit het boek. Alter ego E-BOOK Emelie Schepp. Nederlands | E-book € 6,49 € 9,99 + 6 punten . Uitgave ... Officier van justitie Jana Berzelius legt verband met de zaak Simon Norell, een jonge man die zijn familie heeft vermoord en sindsdien vastzit. Maar Simon weigert te praten. Alter ego (e-book) Emelie Schepp. Nederlands. 14/10/2019. eBook €12,99. €12,99. Plaats in winkelwagen ... Officier van justitie Jana Berzelius legt verband met de zaak Simon Norell, een jonge man die zijn familie heeft vermoord en sindsdien vastzit. Maar Simon weigert te praten. thriller Berzelius, Jana ; personage. Titel Alter ego Auteur Emelie Schepp 1979-Vertaler Corry Van Bree. Taal Nederlands Oorspr. taal Zweeds Oorspr. titel Broder Jakob. Uitgever Utrecht: De Fontein, 2019 334 p. ISBN 9789026145643 (paperback) Technische ... Alter ego (Paperback) Twee vrouwen zijn vermoord. Jana Berzelius verdenkt Simon Norell, een man die zijn familie doodde. Maar Simon zwijgt. Er is maar één iemand die zijn vertrouwen kan winnen - Jana's vijand: Danilo Peña. Emelie Schepp. Beoordeel dit product Jana Berzelius verdenkt Simon Norell, een man die zijn familie doodde. Maar Simon zwijgt. Er is maar één iemand die zijn vertrouwen kan winnen - Jana's vijand ... Alter ego. Zet op verlanglijst. Bekijk exemplaren. Paperback Vanaf € 20,99 Alter ego 9789026145650. ......

INFORMATIE

AUTEUR
Emelie Schepp
DIMENSIE
9,9 MB
BESTANDSNAAM
Jana Berzelius 5 - Alter ego.pdf

OMSCHRIJVING

Twee vrouwen zijn vermoord. Jana Berzelius verdenkt Simon Norell, een man die zijn familie doodde. Maar Simon zwijgt. Er is maar één iemand die zijn vertrouwen kan winnen – Jana's vijand: Danilo Peña.Twee vrouwen worden vermoord gevonden, liggend in een riviertje. Van beiden zijn de benen aan elkaar genaaid. Wie wil hen laten lijken op zeemeerminnen en waarom? Officier van justitie Jana Berzelius legt verband met de zaak Simon Norell, een jonge man die zijn familie heeft vermoord en sindsdien vastzit. Maar Simon weigert te praten. Iemand moet zijn vertrouwen winnen en de enige die dat kan, is de man die zich beweegt als een dreigende schaduw in het leven van Jana: Danilo Peña.De Zweedse thrillerauteur Emelie Schepp brak in Nederland door met 'Memento'. Dit werd, evenals haar daarop volgende thrillers,'Narcotica', 'Post mortem' en 'Postuum' met lovende recensies beoordeeld.

Wil je het boek lezen?Jana Berzelius 5 - Alter ego in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Emelie Schepp. Lezen Jana Berzelius 5 - Alter ego Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN