Ster van het Noorden

Ster van het Noorden - D.B. John | Fthsonline.com

...ller van het jaar. Dit jaar gaat Ster van het Noorden, van DB John, er met de prijs vandoor! Van de honderden nieuwe thrillers in de nieuwe Detective en Thrillergids kregen er zeven vijf sterren ... Ster van het Noorden - CargoCargo ... .Daaruit koos de jury de VN-Thriller van het Jaar. De Ster Van Het Noorden. 1,775 likes. Radio Station Twaalf jaar na de ontvoering van haar tweelingzus door Noord-Koreaanse spionnen is Jenna Williams nog steeds op zoek naar aanwijzingen of haar zus leeft. Ze probeert toegang te krijgen tot het geheimzinnige en afgesloten land, wat haar onder de aandacht brengt van de CIA. Als er aanwijzingen zijn dat haar zus is opgesloten in een […] Ster van ... bol.com | Ster van het Noorden (ebook), D.B. John ... ... . Ze probeert toegang te krijgen tot het geheimzinnige en afgesloten land, wat haar onder de aandacht brengt van de CIA. Als er aanwijzingen zijn dat haar zus is opgesloten in een […] Ster van het Noorden D.B. John. Twaalf jaar na de ontvoering van haar tweelingzus door Noord-Koreaanse spionnen is Jenna Williams nog steeds op zoek naar aanwijzingen of haar zus leeft. Ze probeert toegang te krijgen tot het geheimzinnige en afgesloten land, wat haar onder de aandacht brengt van de CIA. Als er aanwijzingen ... In Ster van het Noorden van D.B John infiltreert een jonge CIA-agente in het gevaarlijkste land ter wereld: Noord-Korea. Zal Jenna haar vermiste zus terugvinden? Maak kennis met deze explosieve en angstaanjagende thriller! Georgetown Washington 65 Eerste week van oktober 2010 Jenna schrok wakker omdat haar adem haar dwong te schreeuwen. Ze ademde diep, met wijd open […] D.B. John - Ster van het noorden. Vertaald uit het Engels (Star of th North) door Reintje Ghoos en Jan Pieter van der Sterre. ISBN 978-94-031-1870-3, 448 pagina's, € 19,99. Amsterdam: Uitgeverij Cargo 2018. Vanuit China, en dan in het bijzonder het noorden van China, zijn de sterren van Carina nauwelijks zichtbaar. De ster Canopus was voor de Chinezen de zuidpool ster. Canopus werd door Chinese astronomen in het gebied van de Vermiljoenvogel van het Zuiden - Nán Fāng Zhū Què (南方朱雀) geplaatst. Bestel Ster van het Noorden van D.B. John. Gratis verzending vanaf €19,95 14 dagen bedenktijd Ster van het Noorden. In september 2018 was ik voor het eerst in Zuid-Korea. Samen met reisgenoot Arjan Grashuis bezocht ik bevriende kerken. Het was in weken van actieve toenadering tussen de leiders van Noord en Zuid-Korea. De christenen die wij ontmoetten, spraken de hoop uit dat de twee Korea's weer verenigd worden. Ster van het Noorden. Twaalf jaar na de ontvoering van haar tweelingzus door Noord-Koreaanse spionnen is Jenna Williams nog steeds op zoek naar aanwijzingen of haar zus leeft. Ze probeert toegang te krijgen tot het geheimzinnige en afgesloten land, wat haar onder de aandacht brengt van de CIA. Ster van het Noorden Kindle-editie D.B. John (auteur) Indeling: Kindle-editie. Alle 3 indelingen en edities bekijken Andere indelingen en edities verbergen. Amazon-prijs Nieuw vanaf Tweedehands vanaf Kindle-editie "Probeer het later opnieuw" € 4,99 ......

INFORMATIE

AUTEUR
D.B. John
DIMENSIE
3,73 MB
BESTANDSNAAM
Ster van het Noorden.pdf

OMSCHRIJVING

Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland.Twaalf jaar na de ontvoering van haar tweelingzus door Noord-Koreaanse spionnen is Jenna Williams nog steeds op zoek naar aanwijzingen of haar zus leeft. Ze probeert toegang te krijgen tot het geheimzinnige en afgesloten land, wat haar onder de aandacht brengt van de CIA. Als er aanwijzingen zijn dat haar zus is opgesloten in een speciaal strafkamp, besluit Jenna deel te nemen aan een geheime en gevaarlijke missie diep in het hart van het Noord-Koreaanse regime. Een levensgevaarlijk kat-en-muisspel volgt, waarbij Jenna een onverwachte bondgenoot vindt in een hooggeplaatste Noord-Koreaanse diplomaat die opgejaagd wordt door zijn eigen geheime dienst en wil overlopen naar het Westen.

Wil je het boek lezen?Ster van het Noorden in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur D.B. John. Lezen Ster van het Noorden Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN