De kaalvreter

De kaalvreter - Machteld Siegmann | Fthsonline.com

...reter van Machteld Siegmann. Gratis verzending vanaf €19,95 14 dagen bedenktijd De kaalvreter van Machteld Siegmann is een overtuigende roman voor de lezers van Franca Treur, Marieke Lucas Rijneveld en Maarten van der Graaff ... De kaalvreter, Machteld Siegmann - Paperback ... ... .. Leie Blum wordt in de Tweede Wereldoorlog ondergebracht bij een boerengezin in Zanegeest. Sindsdien is Leie aan het wachten, eerst op haar ouders, later op iets wat ze niet kan definiëren. De kaalvreter van Machteld Siegmann is een overtuigende roman voor de lezers van Franca Treur, Marieke Lucas Rijneveld en Maarten van der Graaff. Leie Blum wordt in de Tweede Wereldoorlog ondergebracht bij een boerengezin in ... Tzum | Recensie: Machteld Siegmann - De kaalvreter - Tzum ... . De kaalvreter van Machteld Siegmann is een overtuigende roman voor de lezers van Franca Treur, Marieke Lucas Rijneveld en Maarten van der Graaff. Leie Blum wordt in de Tweede Wereldoorlog ondergebracht bij een boerengezin in Zanegeest. Sindsdien is Leie aan het wachten, eerst op haar ouders, later op iets wat ze niet kan definiëren. Het wachten lijkt voorbij als ze met Dirk trouwt en twee ... Ze herkende haar ouders niet toen die haar na de oorlog kwamen ophalen. Ik wist: hier ga ik wat mee doen.… hoe ze het hele traject manuscript tot boek ervaren heeftDe kaalvreter heb ik in ruim twee jaar geschreven. De eerste maanden voelden als ronddwalen in een nog onbekend land....

INFORMATIE

AUTEUR
Machteld Siegmann
DIMENSIE
3,80 MB
BESTANDSNAAM
De kaalvreter.pdf

OMSCHRIJVING

De kaalvreter van Machteld Siegmann is een overtuigende roman voor de lezers van Franca Treur, Marieke Lucas Rijneveld en Maarten van der Graaff.Leie Blum wordt in de Tweede Wereldoorlog ondergebracht bij een boerengezin in Zanegeest. Sindsdien is Leie aan het wachten, eerst op haar ouders, later op iets wat ze niet kan definiëren. Het wachten lijkt voorbij als ze met Dirk trouwt en twee zonen krijgt. In de zomer van 1974 wordt Leies zorgvuldig opgebouwde leven op z'n kop gezet door het overlijden van de vrouw bij wie ze als pleegkind was ondergedoken. Ze gaat naar de begrafenis, maar kan niet terugkeren naar het leven met haar man en zonen. Ze zwijgt en wacht."De kaalvreter is een origineel, overtuigend en mooi geschreven verhaal over afkomst en herinneringen. De personages trekken je het verhaal in. Wie begint met lezen is verkocht.' – Franca Treur**** "Moeilijk te geloven dat De kaalvreter de debuutroman is van Machteld Siegmann, zo knap zit het boek in elkaar. […] Onwaarschijnlijk sterk debuut.' - De Limburger**** 'Het is aan de strakke regie van Siegmann en haar ingehouden stijl te danken dat al die narigheid toch een mooi boek oplevert.' - Noordhollands Dagblad

Wil je het boek lezen?De kaalvreter in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Machteld Siegmann. Lezen De kaalvreter Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN