Kim Stone 2 - Wreed spel

Kim Stone 2 - Wreed spel - Angela Marsons | Fthsonline.com

... verleden een wel heel grote rol inneemt in een moordonderzoek? Voor de fans van M ... Puzzel Spelletjes - Gratis Online Spelen | spele.nl ... .J. Arlidge en Robert Bryndza Een verkrachter heeft zijn gevangenisstraf uitgezeten. Niet lang na zijn vrijlating wordt hij verminkt en vermoord aangetroffen. Detective Kim Stone en haar team worden direct bij de zaak ... Wat als een slachtoffer de rollen omdraait? En wat als Kim Stone's tragische verleden een wel heel grote rol inneemt in een moordonderzoek? Een verkrachter heeft zijn gevangenisstraf uitgezeten. Niet lang na zijn vrijlating wordt hij verminkt en vermoord aangetroffen. Detect ... Wreed spel van Angela Marsons | Boek en recensies | Hebban.nl ... . Niet lang na zijn vrijlating wordt hij verminkt en vermoord aangetroffen. Detective Kim Stone en haar team worden direct bij de zaak betrokken en onder druk gezet de moord zo snel mogelijk op te lossen. Angela Marsons Wreed spel Recensie en Informatie Kim Stone deel 2. Als de redactie het boek leest, kun je op deze pagina de recensie en waardering vinden van Wreed spel, de nieuwe thriller van Angela Marsons. Daarnaast zijn hier gegevens van de uitgave en bestelmogelijkheden opgenomen. Kim Stone 2 - Wreed s...

INFORMATIE

AUTEUR
Angela Marsons
DIMENSIE
10,44 MB
BESTANDSNAAM
Kim Stone 2 - Wreed spel.pdf

OMSCHRIJVING

"Deze thriller is goed voor een doorwaakte nacht en heeft een detective naar je hart. Graag meer Kim Stone!' LibelleVoor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Val McDermidEen verkrachter heeft zijn gevangenisstraf uitgezeten. Niet lang na zijn vrijlating wordt hij verminkt en vermoord aangetroffen. Detective Kim Stone en haar team worden direct bij de zaak betrokken en onder druk gezet de moord zo snel mogelijk op te lossen. Als er steeds meer doden worden gevonden, die weliswaar geen onderling verband lijken te hebben, maar wel allemaal op wraakzuchtige wijze zijn omgebracht, krijgt de situatie een wel erg sinistere wending.Terwijl ze zich steeds steviger vastbijt in de zaak, begint Kim te vermoeden dat een kwaadaardige mastermind bezig is met een pervers experiment, waarbij slachtoffers van misdrijven worden aangemoedigd de rollen om te draaien. Bovendien lijkt het erop dat de dader zijn aandacht heeft verlegd naar Kim zelf, als uitverkoren toeschouwer van zijn verwrongen genialiteit, en dat hij al haar zwakke punten kent en haar volgende stap steeds lijkt te kunnen voorspellen. Kim zal heel diep moeten graven om de waarheid boven tafel te krijgen, een zoektocht die ook haar eigen kwetsbaarheid bloot dreigt te leggen.In de pers"Een ontroerend, bloedstollend en meeslepend verhaal. Stille schreeuw is een must voor iedere thrillerliefhebber.' NBD Biblion"Stille schreeuw introduceert detective Kim Stone met een ijzingwekkende eerste zaak.' Hebban.nl'Net als bij Bryndza en Arlidge verlang je direct naar het volgende deel. Ik voeg Marsons zeker toe aan mijn favorietenlijst!' Thrillersandmore.com"Eindelijk kunnen we hier ook genieten van Angela Marsons.' De Telegraaf, VROUW Glossy

Wil je het boek lezen?Kim Stone 2 - Wreed spel in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Angela Marsons. Lezen Kim Stone 2 - Wreed spel Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN