Vrouwen van de Leeuwenhof 1 - Agneta's erfenis

Vrouwen van de Leeuwenhof 1 - Agneta's erfenis - Corina Bomann | Fthsonline.com

...t nieuws dat haar vader is overleden en zij erfgename is van het landgoed de Leeuwenhof ... Agneta's erfenis - Vrouwen van de Leeuwenhof 1 - Boeken ... ... . Agneta's erfenis - Corina Bomann - de vrouwen van de Leeuwenhof deel 1 -bregblogt.nl 31 maart 2020. Liefs, Breg Berichten met een * in de titel bevatten commerciële content. Lees er meer over in de disclaimer . Volg je mij al op Facebook , Instagram en Twitter ? Auteur Bregje. Vrouwen van de Leeuwenhof 1 - Agneta's erfenis - Corina Bomann agenta Vrouwen van de Leeuwenhof 1 - Agneta's erfenis - Corina Bomann JavaScript lijkt te zijn uitgeschakeld in uw browser. Deel 1 in De vrouwen van de Leeuwenhof-trilogie Voor de lezers van Santa Montefiore e ... De boeken van Corina Bomann op volgorde ... ... . Deel 1 in De vrouwen van de Leeuwenhof-trilogie Voor de lezers van Santa Montefiore en Lucinda Riley Het prachtige Zweedse landgoed de Leeuwenhof is het decor van de levens van drie heel verschillende vrouwen, die alle drie op hun eigen manier hun weg door het leven proberen te vinden op zoek naar een gelukkige toekomst. De Leeuwenhof is een familielandgoed. Agneta Lejongård is opgegroeid met haar oudere broer Hendrik. Zij heeft altijd gedacht dat hij het beheer van het landgoed en de paardenfokkerij over zou nemen. Zij wilde studeren en gaat, tegen de zin van haar ouders, naar Stockholm naar de kunstacademie. Dit is in 1913 zeer ongebruikelijk....

INFORMATIE

AUTEUR
Corina Bomann
DIMENSIE
10,3 MB
BESTANDSNAAM
Vrouwen van de Leeuwenhof 1 - Agneta's erfenis.pdf

OMSCHRIJVING

Meeslepende roman over een machtige familie, een prachtig Zweeds landgoed en een vrouw die een hartverscheurende keuze moet maken tussen liefde en plicht Het prachtige Zweedse landgoed de Leeuwenhof is het decor van de levens van drie heel verschillende vrouwen, die alle drie op hun eigen manier hun weg door het leven proberen te vinden op zoek naar een gelukkige toekomst. Het is 1913 en Agneta heeft tegen alle heersende gewoonten in afstand genomen van haar machtige familie en wil een vrij leven gaan leiden als schilder in Stockholm – het liefst met de charmante Michael aan haar zijde. Dan ontvangt ze een telegram met het nieuws dat haar vader is overleden en zij erfgename is van het landgoed de Leeuwenhof. Daarmee worden haar een adellijke titel en een leven vol pracht en praal op een presenteerblaadje aangeboden, maar was dat niet juist het leven waaraan ze had willen ontsnappen? Kiest Agneta ervoor de familietraditie in stand te houden en de erfenis van haar vader te accepteren, of overwint haar verlangen naar vrijheid en echte liefde?De pers over de boeken van Corina Bomann "Een boeiend maar ook spannend familieverhaal dat de lezer meevoert langs -Engelse landhuizen, exotische landschappen, mystieke gebeurtenissen, historische details en de romantiek van een verboden liefde.' NBD Biblion "Prachtige roman over het Frankrijk van na de Tweede Wereldoorlog.' Hebban.nl "Een prachtig en ontroerend verhaal.' Boekenbeschrijfster.nl

Wil je het boek lezen?Vrouwen van de Leeuwenhof 1 - Agneta's erfenis in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Corina Bomann. Lezen Vrouwen van de Leeuwenhof 1 - Agneta's erfenis Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN