Augustus

Augustus - Adrian Goldsworthy | Fthsonline.com

...orspronkelijk Gajus Octavius heette, was de neef van Caesar ... Nederland weer in Augustus 2020 | Nederland 14 dagen ... . Hij werd door Caesar ook geadopteerd en was bestemd om diens politieke nalatenschap over te nemen. Hij werd geboren op 23 september van het jaar 63 voor Christus in Vilitrae bij Rome en overleed op 19 augustus van het jaar 14 na Christus in Nola bij Napels. Het Hotel van Villa Augustus is gevestigd in de voormalige watertoren van Dordrecht. Er zijn 45 kamers: 20 in de Watertoren, 17 tuinkamers en ... Augustus (maand) - Wikipedia ... . Er zijn 45 kamers: 20 in de Watertoren, 17 tuinkamers en 8 drijvende kamers.Bijna iedere kamer heeft een adembenemend uitzicht. Vanuit de kamers aan de NW-kant van de Watertoren zie je het Wantij en kun je een deel van de grote rivieren volgen.Aan de andere zijde kijk je uit over de moestuin. AUGUSTUS is a program that predicts genes in eukaryotic genomic sequences. Augustus [gene prediction] University of Göttingen - Faculty of Biology - Institute of Microbiology and Genetics - Department of Bioinformatics...

INFORMATIE

AUTEUR
Adrian Goldsworthy
DIMENSIE
7,2 MB
BESTANDSNAAM
Augustus.pdf

OMSCHRIJVING

'Augustus' van Adrian Goldsworthy is een diepgravende biografie van de Romeinse keizer, voor liefhebbers van Tom Holland en Mary Beard.Adrian Goldsworthy portretteert keizer Augustus in deze ontwapenende biografie. Augustus was de eerste keizer van Rome en ging de geschiedenisboeken in als 'vader des vaderlands' die zorgde voor vrede en voorspoed. Maar de weg naar de top werd gekenmerkt door grof geweld, manipulatie en intriges. Historicus Adrian Goldsworthy schrijft met verfrissende eerlijkheid en terechte bewondering over een keizer die minstens zo belangrijk is geweest voor het Romeinse Rijk als zijn legendarische oudoom Julius Caesar.'Een boek om van kaft tot kaft te verslinden maar ook om steeds naar terug te keren, vanwege de grote verscheidenheid aan karakters en gebeurtenissen.' - Daily Express

Wil je het boek lezen?Augustus in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Adrian Goldsworthy. Lezen Augustus Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN